Obserwatorzy

sobota, 30 kwietnia 2011

Zabawa w 6 rzeczy ...

Zabawa w 6 rzeczy , których o mnie nie wiecie.Wczoraj zostałam zaproszona przez Gosię ("Czarnego Kota")
do tej zabawy. Powiem Gosiu kochana, że nie było to łatwe zadanie. Tak jak napisałam na Twoim blogu jestem jak otwarta księga i wydaje mi się, że wszyscy o mnie wszystko wiedzą. Ale przespałam się z tematem i skoro świt zasiadłam do robienia odręcznych zapisków. Zacisze jeszcze spało i nie mogłam dobrać się do komputera. Teraz więc przenoszę w cyberprzestrzeń to, co wcześniej zapisałam "gęsim piórem  na papierze.
Moja szóstka:

 • Chciałabym mieszkać na wsi, ale położonej blisko morza. Tak bym mogła sobie robić poranne i wieczorne spacery po plaży i słuchać szumu wody aż do znudzenia.  A jakby jeszcze ktoś przeniósł w pobliże morza moje ukochane Góry Świętokrzyskie to byłabym w siódmym niebie. 
 • Bardzo lubię mój zawód, ale jeśli miałabym możliwość powtórnego wyboru, to zostałabym przyrodnikiem - badaczem. Praca w terenie dziś wydaje mi się najbardziej fascynująca i odpowiednia dla mnie, całkiem nie odpornej na stres i napięcie duszyczki.
 • Marzy mi się wielka podróż i dlatego zbieram fundusze aby choć raz pojechać gdzieś baaardzo daleko. Kierunek jeszcze nie ustalony choć kilka wersji rozważam.
 • Nie lubię wypoczynku w hotelowych kurortach, na które skazuje mnie reszta rodziny. Bezczynność i tłumy ludzi mnie męczą. 
 • Kocham stare filmy czarno białe i te polskie i zagraniczne.
 • Moim niedościgłym wzorem kobiety i człowieka jest Audrey Hepburn, którą podziwiam za urodę, szyk, talent i dobro jakie niosła biednym dzieciom.
Do zabawy zapraszam dwie dziewczyny z Krakowa :
U mnie po nocnym deszczu, już ładnie świeci słoneczko, mam więc nadzieję na udany dzień ogrodniczego szaleństwa. Pozdrawiam wszystkich majowo. Udanego odpoczynku. 

2 komentarze:

 1. Hej Aniu! wiele jest rzeczy których o innych nie wiemy, chociaż owszem Twój zachwyt przyrodą da się wyczytac jak z otwartej księgi :-)
  To bardzo piękna cecha.
  Teraz to musisz zaspokoic moją ciekawośc i zdradzic, gdzie Cię ciągnie w podróż?

  Dzisiaj niestety u mnie za zimno było na rower, więc wybrłam się na spacer z przyjaciółmi i czekamy na wtorek. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze 3 maja i będziemy mogli wyruszyc :-)
  serdecznie pozdrawiam i życzę dużo słonka

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu , Kochana wspaniale napisałaś o sobie :) I wiesz mamy trochę wspólnych marzeń :) Mnie też coś ostatnio marzy się wieś , choć nie koniecznie nad morzem , nie mam absolutnie nic przeciwko Górom Świętkorzyskim w tle :) Ach widok byłby piękny :) Też nie lubię hoteli , choć czasem z nich korzystam :D A, że wciąż jeszcze odzywa się we mnie dusza paleontologa , najchętniej wybrałabym się z plecakiem , właśnie w Góry Świętokrzyskie w poszukiwaniu amonitów i innych "pozostałości" po czasach , kiedy po ziemi chodziły Dinozaury :)
  Aniu , mam nadzieję , że nie pogniewasz się na mnie , jeśli nie wezmę udziału w zabawie . Bardzo , bardzo Ci dziękuję za zaproszenie , ale ja całkiem nie dawno brałam już w niej udział .... więc ...Mam nadzieję , że zrozumiesz :)
  Ściskam Cie mocno , buziaki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję pięknie za każde dobre słowo pozostawione w moim Zaciszu:)))