Obserwatorzy

czwartek, 25 września 2014

Dać chłopu zegarek . . .:)))

Chciałam się tylko pochwalić synem, a namieszałam nieźle. Post opublikowany i wykasowany, a potem jeszcze raz opublikowany i znów wykasowany. Tak się kończą eksperymenty z komputerem osoby mało kompetentnej.  Wszystko przez to, że chciałam pokazać krótki filmik prezentujący to co robi Michaś z dwoma kolegami, w ramach grupy artystycznej NADAL, która jest ich małą firmą:) 
Podam więc jeszcze raz link, bo niestety filmiku bezpośrednio nie mogę zamieścić na blogu. Jeśli macie ochotę obejrzyjcie i  podzielcie się swoimi opiniami.


Mój syn w poniedziałek obronił (na 5) pracę i uzyskał tytuł magistra sztuki, ze specjalizacją sztuka nowych mediów. Duma mnie rozpiera.  Tak niedawno był jeszcze małym chłopcem, synkiem mamusi, a teraz rozpoczął prawdziwie samodzielne, dorosłe życie.  Dobrze, że mam jeszcze Janka i ma mi kto głowę zaprzątać.

Kochani wracam w październiku, a w międzyczasie postaram się nadrobić zaległości na Waszych blogach. Życzę pięknej i ciepłej złotej jesieni. 
Buziaki. Ania

24 komentarze:

 1. A zatem Kochana, oficjalnie już gratuluję z całego serca zdolnej pociechy! Filmik obejrzałam, moim skromnym zdaniem profesjonalny bez dwóch zdań! Wyobrażam sobie Twoje szczęście i dumę. Ja sobie jeszcze na ten moment troszkę poczekam. ;)) Ale z calą pewnością dla matki, obrona magisterki, tak jak i matura, to ważne etapy. I nerwowe. :))
  Buziaki i jeszcze raz gratulacje dla syna!
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodaję komentarz spod usuniętego posta:)))

   Gratulację dla pana magistra! Na pewno jesteście bardzo dumni z Michała, bo Syn taki utalentowany i jeszcze przysporzy zaszczytów Mamie i Rodzince... Serdecznie pozdrawiam :) – dotyczy posta: Się chwalę . .
   wikera

   Usuń
 3. Gratulacje!!!!!!!! :)))))))
  ja jeszcze muszę trochę poczekać na takie posty, ale może to dobrze;))) jak ten czas leci!!!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!!! i to już po raz trzeci! Pod pierwszym, drugim, a teraz pod trzecim wyświetleniem, nawet się nie spodziewałam, że będę taka szybka, ale jakąż mają siłę rażenia te moje gratki:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla syna z zdany na 5 egzamin, a Tobie gratuluję takiego zdolnego i utalentowanego syna. Filmik świetny. Życzę młodemu Panu magistrowi wielu sukcesów w dorosłym życiu:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Aniu, gratulacje syna i dla syna. Filmik obejrzałam i jestem pod wrażeniem, super. Masz pełne prawo być dumna z syna :)
  Pozdrawiam Dorota

  OdpowiedzUsuń
 7. Aniu, gratulacje dla syna i oczywiście dla Ciebie :).
  Pozdrawiam Marta:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję synowi i Tobie :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla Ciebie i uzdolnionego Syna! Fascynujący kierunek skończył i ma całe życie i mnóstwo możliwości przed sobą:) Zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 10. Aniu, gratulacje :)) Masz rację, czas leci i to po dzieciach najbardziej widać :) Jeszcze raz gratulacje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Z całego serca gratuluję Twojemu synowi i rodzicom oczywiście:)))Pozdrawiam serdecznie:))))

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję obrony z tak dobrym wynikiem i życzę udanego startu w dorosłe życie. Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 13. No widzisz Aniu. Całe szczęście, że to nasze życie przeplatane jest również tak wspaniałymi radościami:))
  G R A T U L U J Ę Z C A Ł E G O S E R C A
  To wspaniale móc być dumną ze swoich Synów.
  Serdeczności i uściski posyłam.

  OdpowiedzUsuń
 14. Serdeczne gratulacje dla pana magistra i jego mamy!

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzieci rosną, ale my się nie starzejemy:) Gratuluję z całego serca i wiem co czujesz, też jestem bardzo dumna ze swojego maleństwa (192 cm:)), on co prawda dopiero w klasie maturalnej, ale kiedy go słucham i obserwuje, to wiem, ze udało mi się to o czym marzyłam kiedy się urodził, wyrósł na mądrego i dobrego człowieka:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Aniu, obejrzałam film z otwartą japą! Możesz, kochana, pękać z dumy! Masz absolutnie fantastycznego syna! Moje najszczersze gratulacje! Dla niego i dla Ciebie. Spisałaś się na medal! :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluje wspaniałego syna Aniu, możesz być naprawdę dumna:) pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 18. ...gratulacje dla magistra. Filmik obejrzałem i chylę czoła. Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję pięknie za każde dobre słowo pozostawione w moim Zaciszu:)))