Obserwatorzy

wtorek, 24 maja 2011

Decupage ciąg dalszy ...

Obiecałam moim uczniom, że zaprezentuję na blogu ich prace przygotowane na sobotni kiermasz.  Muszę powiedzieć, że dzieciaki "wsiąkły" w te robótki, a ja mam z tego dużo radości i satysfakcji. Oj, życzę wszystkim rodzicom i nauczycielom takiej grupy jaka mnie się trafiła. Takie dzieciaki  "i do tańca i do różańca", a właściwie i do nauki i do zabawy, albo jeszcze dokładniej i do plastyki i do przyrody. Czego się nie dotkną to im wychodzi, a dotykać chcą wszystkiego bo "ciekawskie" i ineligentne są. Ale niestety to już szósta klasa i w tym roku żegnają się ze szkołą. Jestem jednak pewna, że będą o niej pamiętać i, że ja znajdę następną  grupę pasjonatów zainteresowanych przyrodą i plastyką  i dalej będę mogła mieć tak wielką przyjemność z pracy z młodymi ludźmi. A oto ich dzieła.
  


I jak Wam się podobają? Pozdrawiam wszystkich moich Gości cieplutko i żegnam sie na kilka dni. Jadę z klasą na wycieczkę do Białowieży pooddychać znów swieżym powietrzem, popodziwiać piękne widoki i może spotkać ducha z poprzedniej wyprawy. Ciekawe?  Do usłyszenia po powrocie.

5 komentarzy:

 1. Wszystkie prace pięknie wykonane, należą się brawa "Twoim" dzieciom i oczywiście Tobie przede wszystkim!!! Miłej wyprawy i spokojnej :) Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyobrażam sobie jak bardzo jesteś dumna z tej swojej uczniowskiej gromadki.Jest to Twoja zasługa że potrafiłaś ich tak pięknie zainteresować.A efekty cudowne.Gratuluje Tobie i Twoim podopiecznym. Życzę Wam wspaniałego odpoczynku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie sie podoba koszyk i butelka z lawenda, tak najbardziej ale wszystkie prace sa piekne i gratuluje takich zajec z mlodzieza.A z Bialowiezy pewnie beda zdjecia, nie bylo mnie tam jeszcze..pozdrawiam i czekam na relacje

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne prace, to na prawdę muszą fajne i zdolne dzieci, gratuluję...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję pięknie za każde dobre słowo pozostawione w moim Zaciszu:)))